Dlaczego warto posiadać odstraszacz psów?

odstraszacz psów

Mówi się, że psy są najlepszymi przyjaciółmi człowieka To prawda, jednak autor tego powiedzenia nie dodał, że swojego człowieka. Pies jest stworzeniem stadnym. Ze wszystkimi tego zaletami i wadami. Wadami, które bardzo dotkliwe potrafią być, jeśli nie jest się członkiem stada, a w niezamierzony sposób się mu zagrozi.

Komu grożą psy?

odstraszacz psów

O tym, że psy to nie tylko miłe i miękkie stworzenia z pewnością przekonali się niejeden raz w życiu listonosze, czy też biegacze. Mało jest takich grup społecznych, które wzbudzają wśród psów tyle agresji co listonosze. To samo zresztą dotyczy biegaczy, którzy, gdy wybiorą się na wieczorny trening oprócz zmagań z coraz to większą ilością kilometrów, zmagać się również muszą z zagrożeniem spotkania na swojej drodze psa. Jak sobie z nimi poradzić?

Sposób na psa

Najlepszym wyjściem jest po prostu schodzenie psiakom z drogi i unikanie zagrożenia, jednak nie zawsze da się uniknąć bezpośredniej konfrontacji.
W takich chwilach zdecydowanie najlepszym co można zrobić, to posiadać wcześniej zakupiony odstraszacz psów. Jak to działa?
Odstraszacze psów działają w bardzo prosty i całkowicie bezpieczny dla zwierzaków sposób, takie produkty kupisz na Obroza-elektryczna. Emitują one dźwięk o określonych częstotliwościach, które są zupełnie niesłyszalne dla człowieka, a bardzo słyszalne i irytujące dla psów. Tak mocno dźwięk ten przeszkadza psom, że za wszelką cenę starają się one od niego oddalić, co powoduje, że źródło takiego dźwięku, czyli człowiek, staje się całkowicie bezpieczny.